KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17536436
nr 1753 6436
Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat löst blad. Signerad. Bildmått: 22x37 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 januari 2026
kl 18:20:38
300 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Etsning
nr 1753 6436
Etsning
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 19 januari 2026 |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Helsingfors 800 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Helsingfors 800 kr